Electric Company Party Game

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 46 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma PBS KIDS
Çocuğunuz için son derece zorlu şartlar içeren onlarca oyun farklı gezegenlere seyahat etmek için sizleri bekliyor.

Okul öncesi dönemde çocukların zeka gelişimlerinin tam olarak tamamlanması için çocukların yapması gereken bir çok işlem vardır. Bu aktiviteler çocuğun ileri dönemde hayatınız kolaylaştıracak olan sorunlara daha akılcı çözümler getirmesini sağlayacak olan aktiviteler çocuğunuzu son derece geliştirir. Siz de çocuğunuzun okula başladığı zaman diğer arkadaşlarından önde olmasını istiyorsanız bu tarz oyunlar ile onun hem zeka hem el becerisi hem de eğlence kapasitesini geliştirecek oyunlar oynamasını sağlamalısınız. 

Bu oyunun içerisinde de birbirinden eğlenceli onlarca oyun yer almaktadır. Oyunda aslında tek bir amaç vardır takımınız ile birlikte farklı gezegenlere seyahat etmek. Ama bunu başarabilmek için de karşı takımları onlarca basamaklı oyunlarda yenmeniz ve oyunlar bittiği zaman en yüksek puanı sizin almanız gerekmektedir. Siz de el becerinize ve biraz da şansınıza güveniyorsanız bu oyunu oynamalısınız. İçerisinde onlarca tarzda oyun olduğundan dolayı çocuğunuzun gelişimini her açıdan desteklemektedir. 

Okul öncesi dönemdeki çocuğunuzun fazlaca eğlenmesini ve onun için son derece önemli olan bu dönemi başarılı bir biçimde değerlendirmesini istiyorsanız bu oyun tam da size göre. Bu harika oyuna sahip olmak istiyorsanız hemen indir butonuna basın ve bu maceradan uzak kalmayın. 

Daha Fazla Göster
Electric Company Party Game indir